Hľadajú sa poslanci mesta Prešov a zastupiteľstva PSK za región Prešov (29.3.2023)

Ak ich niekto náhodou videl, dajte nám o nich vedieť.

Akosi sa nám 23.03.2023 stratili a nedokázali nájsť cestu na osobnú podporu výstavby severného obchvatu mesta Prešov, na ktorý Prešovčania, ich voliči, tak dlho čakajú.

Pred voľbami sa oni, ale aj ostatní kandidáti na poslancov, dušovali v prejavoch, letákoch, stretnutiach s ľuďmi, ako im veľmi záleží na rozvoji nášho mesta, potrebe občanov, ako chcú pomáhať, aby sa tu lepšie žilo, aby bola lepšia doprava (ktorú viacerí považovali za jeden z najväčších problémov mesta), prichádzali investori, ako tam idú s nezištnou snahou pomáhať ľuďom atď.

A hneď pri prvej možnej príležitosti prísť na verejné občianske stretnutie na podporu urýchlenia výstavby obchvatu mesta sa stratili. Zľahla pod nimi zem. Ako sa hovorí, slová sa hovoria, chlieb sa je a skutky nie sú reči. Tu sa ukázalo ako každému jednému volenému zástupcovi (ale aj tomu nezvolenému) po voľbách reálne záleží na občanoch a riešení problémov mesta.

Chceme ale preto poďakovať aspoň tým pár poslancom, R.Dubovickému a V. Feľbabovi z MsZ Prešov a A.Turčanovej z ZPSK, ktorí ako jediní prišli osobne podporiť a zapojiť sa.

Takže ak uvidíte nezvestných poslancov a kandidátov, opýtajte sa, kde sa stratili a keď sa opäť vyroja pred voľbami, pamätajte, že slová nie sú skutky a slovami sa nik nenaje, ale len reálnymi činmi.

Cyklopruhy na “TROJKE” na zbernej komunikácii – Prostějovská -> Volgogradská (12.2.2023)
OZ Náš Prešov odovzdalo v podateľni Mestského úradu v Prešove petíciu (5.4.2023)