Pozvánka na verejnú diskusiu kandidátov na primátora mesta Prešov – uskutoční sa 4.10.2022 o 16:00

OZ Náš Prešov organizuje 4.októbra 2022 v priestoroch historickej sály PKO v Prešove verejnú diskusiu s kandidátmi na primátora mesta Prešov.

Touto cestou pozývame na diskusiu aj širokú verejnosť, aby ak nie je rozhodnutá, komu dá svoj hlas, chcela si vypočuť názory a vízie jednotlivých kandidátov, ale rovnako v druhej časti diskusie sa týchto kandidátov mohla pýtať otázky, na ktoré chce poznať jasnú odpoveď.

Pozvaní sú všetci kandidáti na funkciu primátora mesta Prešov.

Veríme, že nik z kandidátov sa nebude báť prísť nielen odprezentovať svoje konkrétne vízie s mestom aj s ich riešeniami (nie slogany a heslá, ale konkrétne kroky, čo môže občan očakávať), ale aj odpovedať na vaše otázky, otázky verejnosti aj OZ, hoc aj tie nepríjemné.

Len taký kandidát je totiž potom schopný zastávať funkciu primátora, ktorý sa nebojí kedykoľvek postaviť zoči-voči občanovi a čeliť aj ťažkým, nepríjemným otázkam, vysvetľovať aj tie nepopulárne kroky a riešenia.

Otázky pre kandidátov na primátora budú smerované k okruhom ako parkovanie, doprava, zeleň, šport, školstvo, kultúra, sociálne služby, rozvoj mesta, život v meste, radnica, mestské firmy atď. Občania sa môžu pýtať kandidátov na akúkoľvek aj inú tému, ktorá ich zaujíma.

Všetci ste vítaní!!!

Tí, ktorí v tento deň nemôžete prísť osobne, môžete si našu diskusiu s kandidátmi pozrieť naživo na TV7 (kde aj ďalšie dni bude bežať repríza vďaka spolupráci s regionálnou televíziou), či na sociálnych sieťach.

OZ Náš Prešov

Utajené odmeny poslankýň vo veci finančného príjmu v spoločnosti Spravbytkomfort a.s. Prešov (14.9.2022)
Resumé práce poslancov mesteského zastupúiteľstva v Prešove 2018 – 2022 (19.9.2022)